Україна ще в лютому домовилася з Росією про зниження ціни на 4 млрд кубометрів газу для підприємств хімічної промисловості до 170 доларів за тисячу кубометрів. Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив в Китаї в інтерв'ю агентству "Блумберг".

"Прем'єр-міністр також додав (в інтерв'ю — Ред.), що після піврічних переговорів у лютому ц.р. було підписано угоду між Україною і Росією про постачання 4 млрд кубічних метрів газу для української хімічної промисловості за ціною 170 доларів за тисячу кубометрів", — сказав прем'єр.

За словами М. Азарова, така ціна на російський газ дозволила напередодні весняно-польових робіт забезпечити виробництво мінеральних добрив за прийнятними цінами.

Нагадаємо, що ціна російського газу для України в I кварталі 2011 року становила 264 доларів за тисячу кубометрів, в II кварталі вона виросте до 280 доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: газ ціна хімпром
Источник: УНИАН Просмотров: 1293
Loading...