Росія не знизить ціни на газ для України, переконані вітчизняні експерти. Про готовність північних сусідів переглянути умови "харківських угод" і таки знизити вартість блакитного палива неодноразово заявляв прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Натомість його російський колега Володимир Путін під час останнього візиту до України чітко дав зрозуміти: про перегляд контракту ніхто не домовлявся. Прописані в документі зобов’язання і далі потрібно виконувати.

"Про ціни домовляються продавець і покупець. Покупець може скільки завгодно говорити, що він знижує ціну, але остаточно дає на це згоду продавець. Продавець сказав, що ціну знижувати не буде, отже шансів на її зниження дуже небагато", - заявив Костянтин Матвієнко, експерт консалтингової компанії.

"Не буде нижча ціна на газ. Промисловці, які намагаються сьогодні стимулювати російську владу, щоб тримати високу ціну для України, вони тим самим розуміють, що блокують можливість виходу українських хімічних, металургійних підприємств на зовнішній ринок", - запевнив Віктор Буток, економіст.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: газ україна росія ціна харківські угоди
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1223