За результатами перших випробувань на українських залізничних магістралях нові швидкісні потяги виробництва "Hyundai Rotem" отримали позитивні відгуки від вітчизняних спеціалістів.

Див. також: Українських машиністів посадили на 3D-тренажер. ФОТО

За словами начальника південної залізниці Віктора Остапчука, нові рухомі склади забезпечують найвищій рівень комфорту для пасажирів. Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Чит. також: Розпочалися випробування першого Hyundai

"Вже перші пробні поїздки на коліях станції Харків-Сортувальний та дільниці Харків – Золочів показали, що "Hyundai", в порівнянні з рухомим складом, що нині експлуатується в Україні, – це потяг четвертого або п'ятого покоління, поїзд майбутнього. Зараз він проходить усі необхідні випробування, як того вимагає порядок сертифікації нового рухомого складу в Україні. Хоча, наприклад, щодо вібрації, плавності ходу, рівня шуму відразу можна ставити оцінку "відмінно з плюсом". Жорстке зчеплення, вторинне ресорне підвішування, міжвагонні герметичні суфле – всі ці конструкційні особливості "Hyundai" працюють на комфорт пасажирів, на порядок підвищують плавність ходу і шумоізоляцію", – зазначив Віктор Остапчук.

Чит. також: Залізниця вже готує машиністів для Hyundai

Участь у випробування "Хюндаїв" бере вагон-лабораторія Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту. Тестування першого швидкісного поїзда триватиме 35 днів.

Нагадаємо, до кінця 2012 року між усіма українськими містами-мільйонниками буде запущено швидкісний залізничний рух. Зокрема, не пізніше вересня поїзди "Хюндай" поїдуть в Дніпропетровск, а в грудні швидкісний рух добереться до Одеси.

"Чудо-поїзда" Hyundai та Skoda вже в Україні. ФОТО

Теги: поезд hyundai
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2700