Державні підприємства 30 березня за результатами тендерів уклали низку угод з ТОВ "Сінтез ресурс" на придбання товарів і послуг вартістю 112,42 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Філія "Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат" ПрАТ "Кримський Титан" за 12,42 млн грн. придбало вузли до машин та устаткування для добувної промисловості та будівництва.

Фирташ построит "Таврии" базу за 10 млн

ПАТ "Сумихімпром" заплатить 100,00 млн грн. за організацію перевезень вантажів від станції Баси в Сумах. Перевезення в піввагонах коштуватиме 25 швейцарських франків за добу, критих вагонах - 240 грн. за добу, спеціалізованих вагонах (мінераловози, цементовози, зерновози) – близько 191 грн. за добу.

Одним з засновників "Сінтез ресурсу" минулого року був перший заступник директора ТОВ "Остхем Україна" Олег Кікта, зараз фірма перереєстрована на кіпрський офшор "Ганард венчерз лімітед". Директором фірми є Олег Вотінцев, відомий як комерційний директор "Кримського титану", що контролюється групою Дмитра Фірташа.

З врахуванням цієї закупівлі, "Сінтез ресурс" в 2012 році отримав підряди хімічних держкомпаній, контрольованих менеджерами Фірташа, на загальну суму 617,84 млн грн. В 2011 році фірма отримала аналогічні підряди на 246,38 млн грн.

Теги: фирташ тендерные закупки
Источник: наши деньги Просмотров: 2241