Державні вугледобувні підприємства з 2 по 9 квітня за результатами тендерів уклали низку угод на придбання товарів та послуг на загальну суму 483,88 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Всього десять компаній отримали три чверті всіх підрядів на суму 343,86 млн грн.

Литвин витратив на офіс, охоронців і ліфти 2 млн

ТОВ "Вугільна компанія "Продакс" вперше отримало масштабні підряди на поставку устаткування кільком держпідприємствам на суму 25,54 млн грн. В усіх тендерах конкурентом "Продаксу" було ТОВ "ТД "Востоквуглемаш" Андрія Ольмезова з групи Сім’ї Януковичів, яке з серпня 2011 року по середину березня 2012 року виграло тендери на 2,41 млрд грн., однак потім зникло з переліку переможців. З грудня 2011 року засновником "Продаксу" є Сергій Кузяра, який був розпорядником майна збанкрутілого ДВАТ "Шахта "Комуніст" ДП ХДК "Жовтеньвугілля". Також Кузяра входив до складу засновників ТОВ "Краснолиманське" разом з Ігорем Гуменюком (народний депутат від Партії регіонів, продав Рінату Ахметову свій вугільний бізнес – фірму АРС).

ТОВ "ЦЗФ "Узлівська", яке контролюється компанією "ДРФЦ" з бізнес-угрупування Сім’ї Януковичів, отримає від "Дзержинськвугілля" 22,59 млн грн. за збагачення вугілля. З початку 2012 року підконтрольні цій групі компанії отримали підряди на збагачення вугілля на суму 138,64 млн грн.

ТОВ "Механік" з групи Coal Energy S.A. Віктора Вишневецького отримає від "ДВЕК" 54,13 млн грн.

ТОВ "Макіївпромтранс", яке контролюється структурами Андрія Орлова та Віктора Нусенкіса, отримає 33,97 млн грн. за транспортні послуги для "Макіїввугілля".

Компанія з групи голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова ТОВ "ДС-8" отримає 4,15 млн грн. З врахування цих закупівель з початку 2012 року група отримала підряди на суму 1 042,03 млн грн. В 2011 році єфремівські фірми отримали підряди на 1,87 млрд грн.

ТОВ "Укртехмаркет ЛТД" з групи народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка отримали підряди на 0,87 млн грн. З початку 2012 року "Укртехмаркет ЛТД" виграло тендери на 667,67 млн грн.

ТОВ "Промтехпоставка ЛТД", зареєстроване на мешканця Луганська Андрія Волкова, отримає 2,78 млн грн. З початку 2012 року ця фірма отримала підряди на 338,43 млн грн. Компанія бере участь в тендерах, де її єдиними конкурентами є фірми з групи Іванющенко.

ТОВ "ГОФ "Алмазна", зареєстрована на Юрія Понорця, отримає від "Луганськвугілля" 23,50 млн грн. за збагачення вугілля.

Вперше масштабні підряди отримало ТОВ "Вітромаркет", зареєстроване на Аллу Дорофєєву, Олену Зотову та Лесю Селютіну. Компанія отримає від "ДВЕК" 30,45 за ланцюги та скребки. При цьому жіноча фірма-"прокладка" зі статутним капіталом 42 тис грн. зуміла виграти тендер у єдиного конкурента, яким був виробник – ПАТ "Артемівський машинобудівний завод "Вістек".

Єнакіївське ТОВ "Донвуглересурси" Геннадія Агуріцина, Льва Гриншпуна та Андрія Новікова отримає 57,98 млн грн.

ПАТ "Реконструкція і Будівництво" Юрія Мокренського та Олександра Зубенка отримає 87,90 млн грн. за шахтні роботи від "Луганськвугілля".

Теги: ефремов тендерные закупки тендерный закон
Источник: наши деньги Просмотров: 1352