Компанію "Газ України" ліквідують під час реструктуризації "Нафтогазу". Останній сам стане трейдером на внутрішньому ринку. Та напряму реалізовуватиме блакитне паливо облгазам та підприємствам теплокомуненерго. Прогнозують аналітики, спираючись на інформацію видання "Дзеркало тижня".

У розпорядженні редакції є копія засекреченого протоколу засідання правління НАКу. У якому заступник голови Геннадій Юр'єв пояснив доцільність передання таких функцій Нафтогазу. На думку чиновника, це дозволить уникнути дублювання обов'язків та поліпшити платіжну дисципліну. Водночас, що робити з боргами, які має "Газ України" - ані слова. А це майже 3 мільярди гривень за 2010-й і вже приблизно 4 мільярди - за цей рік.

"Швидше за все, керівництво просто Нафтогазу України, працівники апарату, які там працюють, вони просто рятують свої місця. Якщо дивитись, по великому рахунку, глобально, слід взагалі було б розпустити Нафтогаз і забути про цю компанію. І окремо мали б існувати "Газ України", "Укртрансгаз" і "Укргазвидобування", - розповів телеканалу UBR експерт з енергетики Юрій Корольчук.

Теги: нафтогаз украины ubr газ украины. ликвидация
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 823