Половина жителів столиці уже не мерзнуть. Тепло подають два з чотирьох блоків Дарницької станції. Коли їх потужностей виявиться замало, запрацює решта. Включають батареї за графіком. Утім, зігрітися, принаймні, найближчим часом, пощастить не всім. Обігріють лише 71% житлового фонду. Деякі ЖЕКи так і не змогли підготуватися до зими. Мешканців майже третини будинків примусово загартовують переважно через накопичені борги. У "Київенерго" скаржаться: їх - тьма. Лише за газ не виплатили півтора мільярда гривень. Уже навіть продумали, де взяти гроші - у населення. Воно має платити більше хоча б наполовину, вважає енергопостачальник. А ось на латання труб грошей не шкодують. Кажуть, цьогорічні роботи влетіли у копієчку.

"В цифрах это порядка 240 миллионов. Ну вот, чтоб вы понимали, стоимость вот этой реконструкции и стоимость выполняемых работ. Это колосальные деньги. Колосальные деньги, и... За 20 километров? - 28,7 километров", - пояснює гендиректор ПАТ "Київенерго" Едуард Соколовський.

Утім, це навіть менше, ніж 1% від загальної протяжності тепломереж. Через решту труб тепло дорогою до квартир киян розсіюватиметься. У платіжках втрат не фіксують. Тож приготуйтеся заплатити сповна.

"Сейчас мы даём воду в теплоносители, температура теплоносителя 65 градусов. По мере того, как будет похолодание, поправка на ветер и так далее, есть график - до 110 градусов", - обіцяє Віталій Бешун, головний інженер ТЕЦ-5.

Наступного року руки в "Київенерго" дійдуть іще до 66 кілометрів теплотраси. На це орієнтовно піде 800 мільйонів гривень. Розповідає телеканал UBR.

Теги: тарифы тец трубы ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1011