У пошуку оптимальних способів утримання мереж Київводоканал розглядає технічні рішення провідних європейських виробників обладнання. Про це UBR.UA повідомили у прес-службі компанії.

Киевлян оставят без артезианской воды

Крім основного завдання — подача місту Києву питної води і відведення стоків — Київводоканал опікується станом водопровідних і каналізаційних мереж у випадку виникнення аварійних ситуацій. Так, за минулий рік на водопровідних мережах було ліквідовано близько 6 тисяч пошкоджень (тобто в середньому 16 пошкоджень на добу), з яких майже половина – з розкопкою території.

Экскурсия по гигантской канализации

Щороку кількість водопровідно-каналізаційних мереж, які потребують відновлення, зростає. Їхня крайня зношеність (амортизаційна зношеність водопровідної мережі становить — 21%, каналізаційної – 45,2%) стає основною причиною аварійних ситуацій.

Попри те, що замовником масштабного ремонту мереж виступає Управління капітального будівництва або Управління комунального господарства Київської міської державної адміністрації, які обирають підрядника та відповідають за фінансування робіт, Київводоканал власними силами також проводить заміну найбільш аварійних ділянок під час ліквідації пошкодження на мережі.

З метою пошуку оптимальних рішень для модернізації обладнання водопровідного та каналізаційного господарства днями у Київводоканалі пройшла презентація групи компаній “Talis”. За словами представника компанії, “Talis” – це управляючий холдинг, який об’єднує 13 європейських заводів-виробників трубопровідної арматури. Зокрема – регулюючої, запірної арматури, різних видів засувок, клапанів тощо.

Що цінного можна знайти у каналізації?

Під час презентації фахівці департаментів водопровідного, каналізаційного та технічного департаментів Київводоканалу мали можливість ознайомитися з асортиментом та способами застосування сучасної трубопровідної арматури, у тому числі для регулювання тиску в мережі, зниження втрат води та підвищення показників енергоефективності підприємств житлово-комунальної сфери.

За результатами зустрічі учасники домовилися більш детально розглянути представлені пропозиції компанії відповідно до специфічних напрямків роботи, після чого буде прийнято рішення щодо можливих варіантів подальшої співпраці.

Ознайомлення з новітніми технологіями, які дозволяють значно збільшити термін експлуатації обладнання – це корисний досвід для вітчизняних спеціалістів. Серед перспектив розвитку співпраці з холдингом “Talis” – організація виробництва такого обладнання належної якості, за доступною ціною та із забезпеченням постійної технічної підтримки на території України за домовленістю з європейською компанією.

Столична каналізація все одно смердітиме, але менше

Теги: киевводоканал канализация
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1099