ПАТ "Кременчуцький сталеливарний завод" не буде відновлювати виробництво до 1 квітня через проблеми з сертифікацією продукції. Про це повідомили у профкомі відомства, передає "Інтерфакс-Україна".

Фирташ остановит свои заводы

За словами співрозмовника агентства, підприємство планувало відновити роботу 10 березня.

"Однак через проблеми з сертифікацією продукції, а також її збутом, виробництво вирішили відновити не раніше 1 квітня", - сказав він.

Як повідомлялося, російська федеральна бюджетна установа "Регістр сертифікації на федеральному залізничному транспорті призупинило в грудні 2012 року дію сертифіката на основну продукцію заводу - рами бічні візків вантажних вагонів.

Кременчуцький сталеливарний завод створений в 1966 році, виробляє сталеве і чавунне литво, зокрема, вироби для великовантажних автомобілів і вантажних вагонів і трубні заготовки.

Власти разрешили Ахметову купить еще два завода

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російський монополіст залізничних перевезень РЖД вимагає заборонити використання запчастин, вироблених Кременчуцьким сталеливарним заводом як потенційно небезпечних.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: промышленность заводы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1702
Загрузка...
Загрузка...