У навчальному центрі на станції Дарниця встановлено тренажер для навчання локомотивних бригад електропоїздів "Hyundai Rotem". Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури. Наразі триває його налагодження, підключення усіх систем, а потім здійснюватиметься випробування у роботі. Після цього тут розпочнуться навчання машиністів, які керуватимуть корейськими електропоїздами.

Читайте також: С 15 мая украинцы смогут ездить на ж/д "с ветерком"

Модель кабіни обладнана пультом управління, системою зв’язку та відтворення звукових сигналів, системою відображення у 3D форматі панорами реальних ділянок колії з усіма об’єктами, які знаходяться у зоні видимості машиніста.

Для моделювання реальних умов руху електропоїзда були проведені фото- та відеозйомка ділянок колії сполученням Київ-Харків. Машиністи та інструктор за умовами руху електропоїзда спостерігають на моніторах, які встановлені не лише у кабіні машиніста, а й у навчальних класах.

Спеціально обладнане й місце для інструктора, який зможе задавати погодні умови, час руху, моделювати перешкоди, несправності тощо. Також тренажер моделює роботу гальмівної та інших систем електропоїзда "Hyundai Rotem".

Нагадаємо, перші два склади міжрегіональних електропоїздів вже в Україні. Відвантажені третій та четвертий склади міжрегіональних електропоїздів, які прибудуть в Україну морем у середині квітня, а п’ятий та шостий – у першій декаді травня поточного року. В експлуатацію 6 складів електропоїздів введуть до 1 червня 2012 року.

Відповідно до укладеного контракту з корейською компанією "Hyundai Rotem" на закупівлю 10 міжрегіональних двосистемних поїздів ще чотири електропоїзди буде поставлено до кінця 2012 року.

Теги: поезд hyundai
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1016