КП "Харківський метрополітен" 22 березня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Фірма "Скала" на постачання рейок, шпал та матеріалів для рейкових шляхів на суму 8,71 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Матеріали придбано по цінам, які суттєво перевищують ринкові ціни (весь перелік нижче). Наприклад, рейки Р-50 придбано по 18140 грн./т. За даними сайту "Металіка", найдорожчі рейки різних типів коштують від 6500 до 15700 грн./т.

Також "Харківський метрополітен" придбав дерев’яні шпали А-2 по 400 грн./шт. В 2011 році "Київській метрополітен" придбав такі шпали по 189 грн. Державне підприємство "Рава-Руський шпалопросочувальний завод" пропонує такі шпали по 191 грн.

Засновником ТОВ "Фірма "Скала" зі статутним капіталом 130 грн. є Руслан Притико. В 2011 році засновником фірми був Анатолій Халєєв. Він відомий як представник "залізничної" партії "Відродження", що у 2010 році підписала політичну угоду з Партією регіонів, яку представляють мер Харкова Геннадій Кернес та губернатор Михайло Добкін.

Нагадаємо, раніше "Харківський метрополітен" провів низку тендерів, за результатами яких укладались угоди про закупівлю товарів по дуже високим цінам.

Смотрите также: Дети подземелья: Как строят метро в Киеве. СПЕЦРЕПОРТАЖ

Ночь на станции "Вокзальная"

Как Азаров строительство метро проверял

Как устроена станция метро "Дорогожичи"

Теги: тендер метро
Источник: наши деньги Просмотров: 2958