"Газпром" продовжить контракт із Олексієм Міллером. Відповідну директиву представникам держави в раді директорів компанії вже підписано. Про це повідомляє джерело, знайоме з ситуацією.

За словами джерела, засідання ради директорів "Газпрому", на якому це рішення має бути офіційно оформлено, призначено на 22 березня.

Нагадаємо, голова правління "Газпрому" та члени правління обираються радою директорів на п'ять років. Раніше Міллер говорив, що, хоча "крісло голови правління" Газпрому "- жорстке", він готовий продовжити роботу на цій посаді, якщо йому запропонують продовження закінчується в 2011 році контракту. Він тоді нагадав, що "Газпром" є державною компанією, а себе назвав "государевою людиною".

49-річний Міллер працює в "Газпромі" з 2001 року. У 2001 році Міллер був призначений головою правління ВАТ "Газпром", у 2002 році - заступником голови ради директорів ВАТ "Газпром" і 7 липня 2008 року він обраний головою ради директорів російської газової монополії.

"Газпром" - найбільша газова компанія в світі. Згідно з рейтингом Fortune Global 500, за підсумками 2009 року Газпром став найприбутковішою компанією в світі, випередивши американську Exxon Mobil.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: газпром миллер
Источник: K2Kapital Просмотров: 836