Якщо ціна на нафту на світових ринках стабілізується, слід очікувати, що значних стрибків вартості нафтопродуктів в Україні не буде. Про це сказав заступник директора Департаменту з питань нафтової, газової, торф’яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива Міненерговугілля Костянтин Бородін, повідомили у прес-службі міністерства.

"Якщо ціна нафти на світових біржах зафіксується, то вартість 95-го бензину (в Україні) буде нижча за 10 грн за літр, і дизельного пального також", - сказав К.Бородін.

"Спільні зусилля уряду й нафтових компаній привели до того, що подорожчання нафтопродуктів в Україні, яке відбувалося впродовж останнього часу, було значно меншим, ніж подорожчання нафти та нафтопродуктів на світових ринках. Як відомо, це події, першопричиною яких стали заворушення в Північній Африці, а також аварія в Японії. Як наслідок, ми маємо стрімке, понад 30% зростання світових цін на нафту. В Україні темпи зростання були м’якшими. І, шляхом діалогу з нафтовими компаніями, шляхом кроків назустріч одне одному, нам станом на сьогодні вдалося не випустити ціни на основні нафтопродукти понад позначку 10 гривень за літр", - сказав заступник директора Департаменту.

"Ми просимо компанії, щоб вони йшли на зустріч країні, аграріям, усім тим, хто споживає нафтопродукти та товари й послуги, в ціні яких значна складова нафтопродуктів. Вони, звичайно, не дуже задоволені, але назустріч нам ідуть", - сказав К.Бородін.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: бензин нафтопродукти ціна
Источник: УНН Просмотров: 2278
Загрузка...
Загрузка...