Мінрегіон очікує від обласних державних адміністрацій сучасні проекти щодо встановлення будинкових лічильників тепла та модернізації систем теплопостачання багатоквартирних будинків. Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Поквартирний облік – питання не одного року, сьогодні у багатоквартирних будинках облаштування будинкових лічильників тепла в країні вирішене в середньому на 23%. Для встановлення лічильників у 2012 році з держбюджету виділено 160 мільйонів гривень, причому законом передбачено дольову участь регіонів.

Подібна схема повинна працювати і щодо модернізації систем теплопостачання, зокрема, встановлення індивідуальних теплових пунктів на засадах пільгового кредиту. Наразі на ці заходи передбачено 40 мільйонів гривень пільгових кредитів, які Мінрегіон готовий у повному обсязі направити в регіони.

Україна не встигає перепрограмувати електричні лічильники >>> відео

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: счетчики минрегионбуд
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1940