В Україні не вимагатимуть паспорт під час придбання мобільних сім-карток. Про це заявив глава Нацкомісії з регулювання зв’язку Петро Яцук. За його словами, ЗМІ, які поширили таку інформацію, неправильно все зрозуміли.

Наразі у НКРЗ розробляють проект постанови про реєстрацію абонентів, що користуються зв’язком на основі передоплати. І якщо такі користувачі забажають змінити оператора і водночас залишити старий номер, тоді вже слід брати паспорта і йти до надавача телекомунікаційних послуг. Однак усе це робитимуть на добровільних засадах, стверджує глава НКРЕ.

"Проблема відслідковування абонента, це не наша проблема. Це проблема спецслужб. В більшості країн світу сім-карти продаються не безконтрольно, так як це виконується в Україні - є проблема. Таку ініціативу від комісії відносно того, що продавати всі карти виключно по паспортам, немає. Це не наша проблема і не наше бажання це робити. І доцільності в цьому ми не бачимо", - пояснив телеканалу UBR глава Нацкомісії з регулювання зв'язку Петро Яцук.

Теги: мобильный телефон ubr сим-карта нкрс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 782