Усі телефони, що завозитимуть в Україну, обкладуть податком. Нацкомісія з регулювання зв’язку винесла на громадське обговорення проект Кабміну, який передбачає маркування радіоелектронних приладів.

Маркуватимуть мобільники для захисту вітчизняного ринку від неякісної продукції. А також для запобігання, виявлення та усунення порушень законодавства у сфері телекомунікаційних послуг. Утім найголовніша причина - прагнення наповнити Держбюджет країни - визнав глава НКРЗ. Нагадаємо, прийнятий кілька років тому закон про маркування телефонів за імЕй-кодами, підняв відсоток легально ввезених телефонів із 6% до 96%. Це щороку приносить до держказни близько одного мільярда гривень.

"В середньому зараз мобільний телефон завозиться на територію України до 100 доларів. А реальна їх ціна - 300 та вище доларів. І ось ця різниця не оподатковується. Так ось задача маркування оподаткувати ці речі. Всі телефони, які будуть ввозитись на територію України, повинні бути промарковані", - пояснив телеканалу UBR голова Нацкомісії з регулювання зв'язку Петро Яцук.

Теги: мобильные телефоны нкрс налог. ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2852