Власникам автозаправних станцій дозволили не встановлювати систем сповіщення про техногенні аварії. Кожна така обходилася бізнесменові у 200 тисяч гривень. Дозвіл дало Міністерство з питань надзвичайних ситуацій. Система мала попереджати про витікання пального, перевищення температури, появу диму - все, що могло спричинити вибух. Спеціальні датчики реагували навіть на кинутий недопалок і надсилали до МНС тривожні повідомлення через інтернет. Утім, у відомстві підрахували: апаратура була занадто дорога в обслуговуванні, натомість очікуваної користі не приносила. А ось чи є на автозаправці пульт пожежної безпеки та спецзахист для цистерн і колонок - перевірятимуть і надалі.

"Це насправді смішно, коли ти встановлюєш обладнання, яке в тебе уже є - у двох екземплярах, і яке не дає ніякої користі, тому що інформація з того пульта нікуди не потрапляє", - пояснив телеканалу UBR Ян Берназюк, помічник міністра з питань надзвичайних ситуацій.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азс ubr мчс пульт техногенной безопасности
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 955