За останніми даними Фонду держмайна, ще одна компанія підписала з Фондом договір конфіденційності по ПАТ "Крименерго". Таким чином, кримською та дніпропетровською енергопостачальними компаніями, які зараз перебувають у процесі продажу, зацікавилися по 2 потенційних інвестори. Про це повідомили у прес-службі відомства.

22 лютого Фонд державного майна оголосив конкурс з продажу 50% акцій ПАТ "Дніпрообленерго" (стартова ціна – 600 млн. грн.), 14 березня – конкурс з продажу 45% акцій ПАТ "Крименерго" (стартова ціна – 246 млн. грн.) Конкурси з продажу цих пакетів відбудуться 17 квітня та 4 травня 2012 року відповідно.

Чит. також: Обленерго не продадуть до кінця року?

Згідно з умовами конкурсів, його учасники повиннні або постачати електроенергію в розмірі не менше 30% від обсягу енергії, яка постачається компаніями, або контролювати компанію, яка здійснює таку діяльність.

Серед умов конкурсів – забезпечення погашення заборгованості за закуплену електроенергію відповідно до договорів з ДП "Енергоринок", забезпечення спрямування коштів на виконання інвестиційних програм, технічне переозброєння, модернізацію підприємств.

У соціальній діяльності – зокрема, забезпечення вчасної виплати заробітної плати та поетапного її підвищення.

Також покупці зобов'язуються вживати вичерпних заходів з охорони навколишнього середовища.

ФДМУ нагадує, що конкурси з продажу цих пакетів акцій транслюватимуться online через офіційний сайт Фонду.

Теги: фгиу крымэнерго
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 778