Попри міністерську заборону від 1 жовтня на використання переобладнаних мікроавтобусів, всі вони продовжують працювати на міжміських сполученнях. Тобто заборону фактично не виконано.

Зупинка поблизу станції Житомирська у Києві. Маршрутки продовжують виконувати рейси. Ми намагаємося запитати у водіїв, чи знають вони про заборону. Усі відмовляються говорити на камеру.

"Людей попереджували, що хлопці ось до такого часу працюєте, ці машини - так, вони можуть курсувати на відстані 40-50 кілометрів. Але їхати на такій машині 600 кілометрів до Одеси чи до Львова – це нонсенс, там пасажирам, які їдуть треба платити за це", - каже Віталій Рєва, президент Асоціації автомобільних перевізників.

Ми направили запит до профільного міністерства, щоб дізнатися, як і чи взагалі каратимуть тих, хто попри заборону використовує переобладнані маршрутки. Загалом, на ринку перевезень нині працюють півтори тисячі підприємств. Аналітики кажуть: мікроавтобуси можуть перевозити пасажирів. Але на ближніх маршрутах. На міжміських повинні курсувати комфортабельні транспортні засоби. Виключно сертифіковані. Нагадує телеканал UBR.

Теги: ubr междугородние перевозки переоснащенные авто
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 616