ПАТ "НАК "Нафтогаз України" 14 березня уклало угоду з ПП "Експосервіс" на організацію участі у 12-й Китайській міжнародній виставці нафти, нафтохімічних технологій і устаткування "СІРРЕ 2012", що пройде 18-22 березня в Пекіні. Вартість угоди склала 1,70 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Для організації виставкової площі 14х7 метрів потрібно дизайнерське рішення для використання корпоративної стилістки в поданні наявності нафтогазової складової в діяльності "Нафтогазу". Стенд висотою 5 метрів виконується з алюмінієвого профілю, ламінованого ДСП, політсирролу, акрилу, ПВХ, тощо. Стенд має бути оснащений чотирма плазмовими панелям, ДВД-програвачем, колонками, мікшером. Кухня стенду повинна мати стільці, мікрохвильову піч, холодильник, кондиціонер, кулер, тощо.

Передбачено буфетне обслуговування не менше 300 осіб, не менше шести офіційних обідів та вечерь, постійне обслуговування стенду двома офіціантами. Також замовлено послуги англо-українських перекладачів, два автомобілі представницького класу і мікроавтобус з водіями.

Засновником ПП "Експосервіс" є Ігор Мельник, відомий як керівник виставкової компанії "АККО інтернешнл".

Теги: нефть нафтогаз выставка
Источник: наши деньги Просмотров: 494