Компанія ECHI (Energieconsulting Heidelberg International, Німеччина) виконала технічний аудит столичних теплових мереж на замовлення ПАТ "КИЇВЕНЕРГО". Про це повідомили у прес-службі "КИЇВЕНЕРГО".

Експерти рекомендували замінити близько 60% трубопроводів з поступовою відмовою від центральних теплових пунктів (ЦТП) і встановленням індивідуальних (ІТП). При цьому будинки повинні бути обладнані приладами обліку тепла.

На думку експертів, експлуатація теплового господарства Києва без суттєвих змін призведе до погіршення послуг, що надаються споживачам, і збільшення втрат тепла.

Орієнтовні витрати на реалізацію проекту – 10,1 млрд. гривень. Результатом цих капіталовкладень стане покращення надійності теплопостачання міста та економічний ефект і для Компанії, і для споживачів.

Читайте также: ДТЭК планирует вывести Киевэнерго на IPO

"Висновок незалежних експертів підтверджує єдиний правильний шлях розвитку міської системи теплопостачання – інвестувати в її модернізацію. Це мільярди гривень, які без навантаження на міський бюджет можна залучити тільки в рамках державно-приватного партнерства. Втрата часу в даному випадку призведе до незворотних процесів руйнування системи теплопостачання Києва, загрози безпеці киян, зростання витрат на постачання тепла і втрати його якості", – вважає генеральний директор ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" Олександр Фоменко.

Нагадаємо, у 2011 році ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" і ECHI домовилися про проведення технічного аудиту тепломереж Києва. Мета аудиту – визначити інвестиційні пріоритети модернізації теплосистеми столиці.

Читайте также: "Київенерго" взяло в борг в Ахметова

Теги: киевэнерго теплосеть
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 960