Новий термінал "D" у Борисполі майже готовий. Урядовці обіцяють - перший рейс запланований на 25 березня. Цей аеровокзальний комплекс буде найсучасніший і найбільший у Європі.

Перший літак вирушить у рейс із нового термінала у Борисполі у березні. А тихе відкриття і тестування цієї частини аеропорту розпочнуть іще у грудні цього року. У ній розмістять 60 стійок реєстрації та паспортного контролю. Відтак черг не буде. Для зручності пасажирів установлять ліфти, ескалатори і спеціальні конвеєри.

"Также предусмотрены все помещения для нормальной работы таможни, границы, я уже об этом сказал. Телескопические трапы позволяют практически на все рейсы проходить непосредственно в само лет, что исключает работу на пероне автомобильного транспорта", - пояснює віце-прем’єр-міністр України, міністр інфраструктури Борис Колесніков.

У терміналі діятимуть найсучасніші системи управління будівлею та відеоспостереження. Щоправда, доведеться доопрацювати сам проект.

"Речь шла совсем о другом аэропорте, никто не думал о таком терминале площадью 107 тысяч квадратных метров", - здивувався прем'єр-міністр України Микола Азаров.

У 2002-му Японія виділила 175 мільйонів доларів. Але кошторис збільшили в рази. Термінал зможе обслуговувати одразу 11 літаків. Завдяки аеромостам. А перон оснастять системою централізованого заправляння авіасуден. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: борисполь ubr колесников терминал "д"
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 823