Передавати у концесію мережі центрального опалення та водопостачання не слід. Переконаний екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко. Як свідчить досвід, значних інвестицій у житлово-комунальне господарство це не принесло.

Втім, 20 вересня Верховна Рада відправила на доопрацювання проект закону, який передбачає спрощення відповідної процедури. Тим часом близько 15 тисяч луганчан залишаються без холодної води. Адже підприємство "Луганськвода" не розраховується з енергетиками. Їм завинили майже 280 мільйонів гривень. Хоча у березні 2008-го компанію віддали в концесію російському вкладнику.

"Перед тем как идти дальше в концессию, обязательно нужно проанализировать, а к чему привели предыдущие конкурсы концессии? Что улучшило передача в концессию Луганскводы? Разобравшись с этим, проанализировав, можно как-то дальше двигаться вперед", - пояснив телеканалу UBR Олексій Кучеренко, голова Спілки власників житла України.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: жкх концессия ubr кучеренко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 981