Майже 28 мільйонів марок акцизного податку зразку 2008-го року було знищено податковою службою міста Києва.

Про це UBR.UA повідомив начальник регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у м. Києві Герман Андес.

За словами керівника управління, вказані марки втратили чинність у зв’язку зі встановленням нових ставок акцизного податку, тому їх не можливо використовувати при маркуванні алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Оскільки підприємства-виробники повернули акцизні марки старого зразка до ДПС Києва, які й без того мали запаси нереалізованих марок, виникла необхідність їх знищення.

Загалом, під наглядом компетентної комісії, в печі Дарницького філіалу "Заводу "Енергія" ПАТ Київенерго" було знищено 27 мільйонів 964 тисячі марок акцизного податку зразку 2008 року.

Київські бомжі знайшли дешевий замінник горілці

"Знищення старих марок дозволить унеможливити їх подальше використання "підпільними ділками", – пояснив Герман Андес.

Нагадаємо, всі витрати, пов’язані з виробництвом, зберіганням та реалізацією марок акцизного податку, покриваються за рахунок плати за марки акцизного податку, яка вноситься вітчизняними виробниками та імпортерами алкогольних напоїв і тютюнових виробів (пп. 148. п. 1 ст. 14 Податкового кодексу України).

Теги: акциз алкогольные напитки налоговая
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1458