У мешканців ста київських будинків позапланові заняття... з моржування. Опалювальний сезон почався, та не в їхніх оселях. Батареї все ще холодні. Усьому виною раптове проривання тепломереж, борги за попередні роки, а ще безвідповідальність ЖЕКів. Утім, люди повинні готуватися сплатити за комунальні послуги повністю. Перерахунок тарифів у нашій державі - щось на кшталт фантастики.

"Це буває тоді, коли ці порушення, недодання послуг, носять масовий характер, і їх неможливо приховати, вони доволі скандальні, багато звернень, і тоді роблять перерахунок", - пояснює Олександр Сергієнко, директор аналітико-дослідницького центру.

Як варіант - все ж викликати представників ЖЕКу, аби ті зафіксували у вашій квартирі льодовиковий період. Утім, комунальники, як правило, приходять тоді, коли опалення нарешті включають. Справжньою панацеєю від непотрібних виплат для населення можуть стати лічильники. Один такий для всього будинку коштує майже 50 тисяч гривень. Усе залежить від кількості поверхів, під'їздів і квартир.

"Несомненно, если у населения будет стоять на входе в доме счётчик тепла, который будет реально отображать картину, сколько гигакалорий тепловой энергии они получили, население не будет переплачивать. То есть, население в данной ситуации - это самое первое заинтересованое лицо", - зазначає голова Асоціації приватних інвесторів ЖКГ Сергій Бульбас.

За задумом уряду, на кожному будинку прилади обліку тепла мають з'явитися вже до кінця 2012-го року. У Кабміні підрахували: на відповідні потреби необхідно понад три мільярди гривень. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr счетчик тепла возврат денег за комуслуги
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1043