На приватизації Україна має заробити щонайменше у 3 рази більше, ніж запланували у Фонді державного майна. Принаймні, на цьому наполягає екс-радник голови структури Володимир Ларцев. Він переконаний, підприємства віддають занадто дешево.

Приватизация госимущества приведет к олигархизации страны, - эксперт

Володимир Ларцев, екс-радник голови ФДМУ: "Это минимальная сумма эта сумма только на сегодняшний год должна быть где-то порядка, на мой взгляд, 40-50 миллиардов гривен. Уже этим самым власть показывает, что она намерена продавать по не просто низким, а бромовым ценам".

Читайте також: Рада отказалась контролировать приватизацию

Нинішнє керівництво ФДМУ запевняє - продешевити не можуть. Адже і початкову ціну об’єктів оголошують вище за ринкову. І цього року заробили вже два з половиною мільярди гривень . Завдяки продажам "Обленерго". Кажуть - покупцями стають у першу чергу ті компанії, які знають, як працювати у нашій сфері. Щоправда енергетичні експерти не надто схвалюють такий підхід.

Читайте також: Приватизация газоснабжающих компаний начнется в мае

Юрій Корольчук, експерт з енергетичних питань: "Нам у даному випадку більш логічніше тоді просто робити вже такий ухил в сторону Європейського союзу, чи Американської сторони, чи НАТО. політично протистояти економічній експансії".

А от збиткові підприємства дійсно продаватимуть дешево, кажуть у фонді держмайна. Нова програма приватизації дозволяє знижувати ціну, доки не знайдеться покупець - аби працювали.

Теги: политика приватизация власть олигархи
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2002