Росія готова відстоювати свою позицію щодо газу в судових інстанціях - заявив черговий чиновник. Цього разу - офiцiйний представник МЗС Росії Олександр Лукашевич. Утім, на думку українських експертів з енергетики, Москві та Києву слід уже припинити подібні інформаційні кампанії.

Або - сісти за стіл переговорів, або - йти до суду. Раніше про готовність Росії захищати свою позицію в Арбітражі заявила прес-секретар президента Російської Федерації - Наталія Тімакова. Цю тезу неодноразово повторювали й з українського боку. Зокрема, минулого тижня Віктор Янукович повідомив, що Київ фактично оформив матеріали для подачі до міжнародного арбітражу, аби розв'язати газову суперечку з Росією.

"В України достатньо правових аргументів, щоб домогтися рівноправних відносин з Росією в газовій сфері. Тобто, Україні не потрібні якісь там знижки, привілеї. Потрібні такі ж самі умови, які мають партнери Газпрому в Європі", - заявив телеканалу UBR експерт з енергетики Володимир Омельченко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд ubr россия газ
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 799