На початку цього тижня до Харкова прибула вагон-лабораторія Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, яка візьме участь у випробуваннях першого електропоїзда компанії "Hyundai", одержаного Південною залізницею. Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Упродовж 35 днів фахівцями ДІІТу проводитимуться такі випробування: стаціонарні основні; на вписування в габарит і криві малого радіуса; стаціонарні електротехнічні; стаціонарні випробування систем управління; ходові динамічні та міцнісні; управління поїздом в русі; вібрації і плавності ходу; поїзні електротехнічні; на електромагнітну сумісність; на шум і інфразвук; поїзні гальмівні в порожньому стані; поїзні гальмівні в навантаженому стані; тягово-енергетичні в порожньому і навантаженому стані; впливу на колію.

Чит. також: Залізниця вже готує машиністів для Hyundai

Зокрема, для ходових гальмівних випробувань "Hyundai" буде завантажуватися піском до повної вантажопідйомності - 116,2 тонни (знадобиться 2324 мішка по 50 кг кожен).

"Вже перші пробні поїздки на коліях станції Харків-Сортувальний та дільниці Харків — Золочів показали, що "Hyundai", в порівнянні з рухомим складом, що нині експлуатується в Україні, — це потяг четвертого або п'ятого покоління, поїзд майбутнього, — сказав начальник Південної залізниці Віктор Остапчук. — Зараз він проходить усі необхідні випробування, як того вимагає порядок сертифікації нового рухомого складу в Україні. Хоча, наприклад, щодо вібрації, плавності ходу, рівня шуму відразу можна ставити оцінку "відмінно з плюсом". Жорстке зчеплення, вторинне ресорне підвішування, міжвагонні герметичні суфле — всі ці конструкційні особливості "Hyundai" працюють на комфорт пасажирів, на порядок підвищують плавність ходу і шумоізоляцію".

См. также: "Чудо-поезда" Hyundai и Skoda уже в Украине

Нагадаємо, перший "Hyundai" прибув до Харкова 16 березня, другий — сімнадцятого. Ще два поїзди "Hyundai"" будуть доставлені на Південну залізницю в середині квітня.

Теги: поезд hyundai
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1376