Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості "Гипрококс" 12 березня уклало угоду з консорціумом "Укріндустрія" на технічний нагляд на території Індії на час будівництва, введення в експлуатацію та освоєння проектної потужності коксової батареї № 11 Металургійного комбінату IISCO, Бурнпур. Вартість угоди склала $197 тис. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Інститутом "Гипрококс" з Консорціумом "Укріндустрія" був укладений договір на технічний нагляд на території Індії на час будівництва (а саме: кладку, сушку, розігрів), введення в експлуатацію та освоєння проектної потужності коксової батареї № 11 Металургійного комбінату IISCO, Бурнпур (Індія) від 10.06.2009 р. № IISCO/09/GPK/27. Цій договір закінчується у лютому – березні 2012 р. В зв’язку з тим, що будівництво коксової батареї ще не завершено та продовжується, потрібно збільшити обсяг цих робіт на 35 люд/міс (із розрахунку ставки відшкодування однієї людино-місяця 5 620 дол. США). Послуги потрібно надати в вересні 2012 року.

Консорціум "Укріндустрія", за ініціативою Міністерства промислової політики на початку 2002 року засновано корпораціями "Індустріальний союз Донбасу"(ІСД, Донецьк) і "УкрАзиябуд"(Київ), створений.

Зараз засновниками консорціуму "Укріндустрія" є "ІСД Польща" і ТОВ "Промтехменеджмент" Дмитра Деркача, який очолює весь консорціум.

Теги: исд кокс
Источник: наши деньги Просмотров: 815