Якими будуть тарифи на тепло у новому опалювальному сезоні - досі не відомо. Своє слово має сказати новостворена нацкомісія регулювання ринку комунальних послуг. А вона і досі вивчає заявки ліцензіатів щодо можливого перерахунку вартості послуг. У профільному міністерстві переконані - аби знати реальну картину, необхідно також встановити лічильники у котельнях та будинках. А ці роботи зараз просуваються вкрай повільно. Між тим, тільки за наявності відповідного обладнання, можна буде встановити реальні фінансові витрати теплопостачальників, а отже - і визначитись, що ж робити із тарифами.

"Ми зробимо інвентаризацію, ми зробимо енергоаудит. Наука розрахує втрати, скільки ... не щоб хтось там.... теплопостачальна організація в стелю глянула і сказала, там...30% втрати. Щоб це було технічно і економічно обґрунтовано", - пояснив телеканалу UBR міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr тарифы на тепло минжкх нацкомиссия по тарифам
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 851