Державні вугледобувні підприємства з 20 по 26 березня за результатами тендерів уклали низку угод на придбання товарів та послуг на загальну суму 138,03 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Цього тижня компанія з угрупувань Сімї Януковича та Юрія Іванющенка не виграли жодного тендеру вугледобувних держпідприємств. Разом з тим, низка шахтоуправлінь під різними приводами відмінили кілька десятків тендерів на придбання устаткування та послуг з ремонту обладнання.

ТОВ "Індекспром" та ПП "Портекс" з бізнес-угрупування голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова отримали підряди на 15,80 млн грн. З врахування цих закупівель з початку 2012 року група отримала підряди на суму 828,49 млн грн. В 2011 році єфремівські фірми отримали підряди на 1,87 млрд грн.

Читайте також: Тижневий вуглепром: держпідприємства обігнали Єфремова, Єнакіївського та Сім’ю

ДП "Макіїввугілля" за 45,27 млн грн. придбало інженерні послуги, запчастини, навантажувально-розвантажувальні роботи, вироби гумові, рудо стояк у ДП "Український-науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут по збагаченню та брикетуванню вугілля", ТОВ ТПД "Енергозавод", ТОВ "Арсенал-Дон", ПАТ "Науково-дослідний інститут гірничої механіки ім. М.М. Федорова", підприємець Томілін М.М., ПП "Аннтей-В", ТОВ "Укрхімпромресурси".

ДП "Львіввугілля" за 28,77 млн грн. придбало продукти нафтоперероблення, послуги з постачання горячої води у КП "Червоноградтеплокомуненерго", ТОВ "Золотий Екватор".

ДП "Луганськвугілля" за 24,52 млн грн. придбало підшипники і медичне устаткування у ПП "Портекс", ВАТ "Донецький завод гірничорятувальної апаратури".

Читайте також: Єфремов продає сталь "Луганськвугіллю" вдвічі дорожче

ДП "Донецька вугільна енергетична компанія" за 19,52 млн грн. придбало послуги з ремонту гірничного обладнання, сигналізатори метану і регенеративні патрони у ТОВ "ВО Екоенергобуд", ТОВ "Волнес", ПАТ "Рутченківський завод "Гормаш", ТОВ "Донпромресурс", ПАТ "Науково-дослідний інститут гірничої механіки ім.М.М. Федорова", ТОВ "Енергооптторг", ТОВ "Управління промислової безпеки та охорони праці".

ДП "Орджонікідзевугілля" за 11,49 млн грн. придбало продукти харчування, приводні паси, послуги з ремонту, збагачення рядового вугілля, устаткування у ПП "Східна торгівельна компанія", ФО-підприємець Петричко Н.А., ДП "Донецький експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України", ПП "Східна торгівельна компанія", ТОВ "ЦЗФ "Узлівська", ПП "Вікторія-1996", ТОВ "Ремлайн Трейд".

Читайте также: Метпродукция в этом году стала дешевле

ДП "Донбасантрацит" за 5,34 млн грн. придбало електроапаратуру у ТОВ "Індекспром" та ПП "Арнон".

ПАТ "ДТЕК ПЕМ – Енерговугілля" за 0,93 млн грн. придбало робочий одяг у ТОВ "Мік" і ТОВ "Legio".

ДП "Шахтарськантрацит" за 0,89 млн грн. придбало апаратуру у ТОВ "НВО "Червоний металіст", ТОВ "Углекомплекс".

ДП "Артемвугілля" за 0,74 млн грн. придбало промислові гази у ТОВ "ДіПі Ейр Газ".

ДП "Дзержинськвугілля" за 0,35 млн грн. придбало продукти харчування для ВП "Санаторій-профілакторій "Радуга" у ТОВ "Укрпродукт".

Теги: промрынок углепром
Источник: наши деньги Просмотров: 1339