ПАТ "Укргідроенерго" 24 квітня уклало угоду з ВАТ "Турбоатом" на виготовлення обладнання оборотної гідромашини вертикальної радіально-осьової в комплекті з кільцевим затвором; виконання випробувальних робіт, технічне супроводження робіт (шеф-нагляд за монтажем та пусконалагоджування) змонтованого обладнання гідромашини №2 філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС". Роботи потрібно виконати до 2014 року. Вартість угоди склала 295,31 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки "Турбоатом" є єдиним в Україні підприємством, що має відподвідний досвід виготовлення й реконструкції потужних гідротурбін і оборотних гідромашин.

Екологи просять не інвестувати в українські атомні проекти

ВАТ "Турбоатом" спроектував, виготовив і поставив на ГЕС та ГАЕС ПАТ "Укргідроенерго" 94 турбіни та 4 насос турбіни, у тому числі найбільшу в Європі оборотну гідромашину вертикальну радіально-осьову ОРО170-В-730 потужністю 410 МВт гідроагрегату №1 Дністровської ГАЕС.

На Дністровській ГАЕС згідно графіку з 2012 року планується проведення монтажних робіт оборотної гідромашини вертикальної радіально-осьової для ГА №2. На будівельному блоці гідроагрегата №2 вже змонтований статор турбіни, спіральна камера та відсмоктувальна труба, які були виготовлені на ВАТ "Турбоатом" і розраховані під гідромашину ОРО170-В-730.

Теги: турбоатом гаэс
Источник: наши деньги Просмотров: 1342