ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" 23 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "ДІП груп аеропорт" на харчування пасажирів в бізнес-залі терміналу "В" (внутрішні рейси) в 2012 році. Вартість угоди склала 1,70 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Всупереч закону про держзакупівлі на сайті "ВДЗ" не опубліковано протокол розкриття пропозицій, в якому наведені дані щодо вартості конкурентних пропозицій. Разом з тим є повідомлення про відхилення пропозиції ТОВ "Фуд фекторі" через відсутність оригіналу довідки з банку і надання простроченої довідки з податкової інспекції про відсутність заборгованості по обов’язковим платежам до бюджету.

За тиждень до цього тендеру ТОВ "ДІП груп аеропорт" було єдиним конкурентом компаній, які виграли тендери "Борисполю" на харчування пасажирів в інших терміналах на суму 18,72 млн грн. В 2008-2010 роках "ДІП груп" виграло підряди на харчування в "Борисполі" щонайменше на 19,29 млн грн.

ТОВ "ДІП груп" засновано відомим політтехнологом Віталієм Балою та Сергієм Левадою, який раніше згадувався в контексті партнерства з корпорацією ЄЕСУ Юлії Тимошенко.

Теги: аэропорт борисполь тендер
Источник: наши деньги Просмотров: 565