Україна і надалі залишатиметься найбільшим транзитером газу до Європейського союзу. А заяви чиновників про демонтаж вітчизняної ГТС - суто політичні. Вважають аналітики. Таким чином наша держава просто підтримує інформаційну війну із "Газпромом". Що підриває імідж обох країн в очах європейського співтовариства.

Головним аргументом для Європи, після якого вона залюбки вкладала б гроші в модернізацію нашої газотранспортної системи, стало б виконання Україною зобов'язань. Взятих під час вступу до Єдиного енергетичного співтовариства, зокрема, пропозицій щодо фінансування власної ГТС. Але відмовлятися від послуг транзиту територією України - ЄС не буде. Адже і досі це найбільш економічний і відносно надійний маршрут транспортування блакитного палива.

"Європейський союз, в першу чергу, бажає забезпечити диверсифікацію джерел поставок. А проект Південний потік – він тільки вирішує проблему різних маршрутів, а джерело залишається теж російське", - пояснив телеканалу UBR експерт з енергетики Володимир Омельченко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: европа ubr украинская гтс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 995