Микола Азаров навіть американцям уже розповів про відносини з росіянами. Київ наполягає на перегляді газових домовленостей із Москвою. А сусідам вже запропонували долучитися до модернізації наших газопроводів. Заявив сьогодні наш прем'єр під час зустрічі з представником Держдепартаменту Сполучених Штатів із енергетичних питань Карлосом Паскуалем.

Украина настаивает на пересмотре контракта с "Газпромом"

Півтора тижня тому український монополіст виставив претензії Нафтогазу на 7 мільярдів доларів. Білокам’яна наполягає, що ми купуємо менше палива, ніж повинні за контрактом. Київ відповів, що заздалегідь попередив про зниження закупівель. Згодом, посол Російської Федерації Михайло Зурабов заявив, що ціну на ресурс для України можуть знизити, якщо створять газотранспортний консорціум.

Позерство "Газпрома" в Украине маскирует слабость России, – Financial Times

Микола Азаров, прем'єр-міністр України : " Недавно мы провели большую работу по реверсной поставке газа. В Украину из европейских стран.  Правительство Украины ведет очень большую работу".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия азаров переговоры газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1032