Виробник великовантажних автомобілів холдингова компанія "АвтоКрАЗ" 5 березня відгрузила Управлінню озброєння Міністерства оборони Єгипту 36 спеціальних автомобілів-шасі КрАЗ-63221. Про це повідомила представник прес-служби холдингу Діна Стеганцева, передають "Українські новини".

"Нафтогаз" нарастил добычу нефти в Египте

За її даними, поставлені автомобілі-шасі КрАЗ-63221 колісної формули 6х6 оснащені 8-циліндровим турбонаддувним дизельним двигуном ЯМЗ-238Д потужністю 330 к.с., коробкою передач 9JS150ТА і однодисковим зчепленням MFZ 430.

Відправці автомобілів в порт передувала їх інспекція представниками замовника, яка підтвердила відповідність виготовлених автомобілів КрАЗ вимогам державного контракту - для роботи у важких природно-кліматичних і дорожніх умовах.

Відвантаження повнопривідних автомобілів-шасі КрАЗ-63221 проведена в рамках зовнішньоекономічного контракту між "АвтоКрАЗ" та Міністерством оборони АРЄ, укладеного в 2008 році і пролонгованої всьоме.

Відвантаження була проведена в тісній співпраці з міжнародною компанією з вантажоперевезень Geodis Wilson.

У різні роки, починаючи з 1961 року, "АвтоКрАЗ" поставив до Єгипту більше 3,3 тисячі автомобілів КрАЗ.

Як повідомлялося раніше, українські заводи випустили 69,7 тисячі автомобілів в 2012 році, частка вітчизняного автопрому в світі становить близько 0,1%.

Грузоперевозки по Украине скатились до 13-месячного минимума

Як відомо, виробництво автотранспорту в Україні в січні скоротилося в 5,8 разу в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року - до 832 одиниць.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: продажа египет грузовик
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1586
Загрузка...
Загрузка...