Борги до сплати. Україна винна Італії майже 4 мільярди доларів. Наш "Нафтогаз" програв суд апеннінській компанії. Стокгольмський арбітраж зобов’язав Київ поставити італійцям понад 13 мільярдів кубів блакитного палива. За цінами 2003 року. Тобто по 110 доларів за тисячу кубів. Хоча зараз ресурс коштує майже в чотири рази дорожче. Пише Комерсант Україна.

Украина покупала немецкий газ в декабре по $407,5

Ця справа тягнеться вже 10-ліття. Тоді "Нафтогаз" взявся постачати до Італії блакитне паливо. Контракт підписали аж до 2013-го. Але поставок не здійснювали. Ціна була така низька, бо тоді Київ отримував дешевий газ із Туркменії. Далі Москва суттєво переглянула розцінки. У  нашій компанії кажуть: що зараз нічого платити та постачати до Італії не будуть. І подають зустрічний позов. Нібито винні самі апенінці, які не уклали контрактів із сусідніми країнами на транспортування палива.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: деньги долг италия нафтогаз украины
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1264
Загрузка...
Загрузка...