Підписана сьогодні угода між ДК "Укртрансгаз" і Deutsche Bank AG про відкриття кредитної лінії на 53,5 млн. євро для модернізації компресорної станції "Бар" магістрального газопроводу "Союз" є істотним досягненням для модернізації газотранспортної системи України. Про це заявив директор Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Микита Константінов.

ЕС не проявляет активности в деле модернизации украинской ГТС, - Азаров

"Кредитна угода, підписана сьогодні між "Укртрансгазом" і Deutsche Bank, - це перший конкретний спільний проект модернізації газотранспортної системи України", - сказав він.

Директор Департаменту Міненерговугілля наголосив, що зараз "Укртрансгаз" виконує роботу по модернізації газотранспортної системи за власні кошти і ця робота йде безперервно.

Микита Константінов додав, що сподівається на виконання обіцянок європейських фінансових інституцій щодо виділення коштів на модернізацію ГТС України.

"Значна робота виконується за рахунок власних коштів" Укртрансгазу ". Але ми сподіваємося, що, відповідно до брюссельської декларації 2009 року, міжнародні фінансові організації, насамперед Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк, з якими ми разом ведемо підготовку інших проектів, також візьмуть участь у фінансуванні та модернізації газотранспортної системи України" , - сказав представник Міненерговугілля.

Він висловив сподівання, що підписання відповідних угод відбудеться вже в наступному році.

"Ми також сподіваємося, що наступного року зможемо підписати перший великий кредит з міжнародними фінансовими організаціями та почати таку ж загальну роботу по модернізації ГТС", - сказав Микита Константінов.

Нагадаємо, 11 грудня 2012 в Міненерговугілля України у присутності Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка відбулося підписання договору між ДК "Укртрансгаз" і Deutsche Bank AG про відкриття кредитної лінії на 53,5 млн. євро для модернізації компресорної станції "Бар" магістрального газопроводу "Союз".

За кошти кредиту буде продовжений термін експлуатації газових компресорів станції "Бар" ще на 15 років, майже на третину знижені обсяги використання паливного газу, а також на 10% підвищено коефіцієнт корисної дії газових компресорів, що дасть щорічну економію газу в обсязі 40 млн. куб.

Азаров жалуется на ЕС за отсутствие интереса к модернизации ГТС

Кредит буде погашатися за рахунок скорочення витрат ДК "Укртрансгаз" на паливний газ.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина газ германия газопровод гтс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 825
Загрузка...
Загрузка...