Полюбляєте знижки? - Скористайтеся інтернетом. У мережі з’являється дедалі більше сайтів, на яких можна вигідно придбати дисконти на різноманітні товари та послуги. Такі купони дають змогу зекономити понад половину повної суми.

В Україні набуває популярності бізнес на знижках в інтернеті. Засновники цієї справи створюють власні сайти, через які продають дисконти на товари та послуги. Їх середній розмір становить близько 50% від повної вартості. Способи оплати різноманітні: банківськими картками, за допомогою електронного гаманця, через телефон.

"Процесс и механика происходят следующим образом: на сайте покупается скидка. Человек получает уникальный код. С этим кодом он приходит к поставщику услуги и уже на месте, соответственно, тратит согласно сумме скидки, тратит меньше денег", - пояснює керівник інтернет-проекту Антон Потіха.

Серед клієнтів найбільше охочих відвідати заклади харчування, косметичні та спа-салони, а також розважальні центри. Купони на знижку коштують від 10 до 50 гривень - залежно від вартості самої послуги.

"Наша выгода состоит в том, что мы продаем купоны, это наша комиссия, наш заработок. И пользователю, естественно, выгодно, когда он приходит в какое-то новое для себя заведение и получает тот товар или услугу с хорошей скидкой - от 50% до 90%. На сегодняшний день, слава Богу, уровень недоверия существенно снизился", - каже керівник відділу продажів Олександра Чуфаріна.

Для рекламодавців розміщення оголошень безкоштовне. Звертаючись до власників подібних ресурсів, вони хоч і знижують вартість своїх послуг, зате отримують постійних клієнтів. І надалі матимуть змогу більше заробляти.

"Это очень хорошо для небольших компаний, потому что именно им необходимо привлечение новых клиентов. И такие компании не могут выделять огромные средства для рекламы, как в автобусах, на телевидении, баннеры всевозможные. Потому что это дорогостоящая реклама", - зауважує адміністратор Студії танцю Лариса Коваленко.

Існують два види купонів на знижки: колективні та індивідуальні. У першому випадку дисконт можна отримати лише тоді, коли його купить певна кількість людей. Якщо охочих виявиться замало, гроші накопичаться на рахунку і їх можна буде витратити під час іншої акції. Але наразі більше популярний другий варіант. Адже тоді гарантовано економію на певну послугу. Розповідає телеканал UBR.

Теги: реклама скидки ubr интернет-сайты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1890