За словами директора Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг Міністерства інфраструктури Дмитра Котлубея, лише Львівщині під будівництво об’єктів у рамках підготовки до футбольного чемпіонату ЄВРО-2012 цьогоріч виділено 220 млн. грн. Це й на прикордонні пункти, й на північно-західний обхід Львова та інші. Ще 109 млн. грн. Львівська область цьогоріч отримає на експлуатаційне утримання доріг.

Дивиться: Скільки коштує кілометр української дороги

Львівяни висловили своє занепокоєння фінансуванням дороги Сколе-Славське, що веде до тренувальної бази ЄВРО-2012, доріг Львів-Тернопіль, Львів-Луцьк. Дніпропетровці порушили питання – другої черги будівництва обходу Дніпропетровська. "Ці об’єкти є в планах 2012 року. Укравтодор звернувся до Мінфіну й Уряду з приводу додаткового фінансування", - повідомив Директор Департаменту фінансово-економічної політики Укравтодору Олег Загорняк. За його словами, наразі готуються зміни до Держбюджету на 2012 рік, й у разі виділення додаткових коштів зазначені об’єкти будуть включені у план фінансування.

У першій же половині цього року дорожники приділятимуть основну увагу об’єктам ЄВРО-2012 та експлуатаційним роботам. "Спочатку ми закінчимо ті об’єкти, які готуємо до ЄВРО, а у плані робіт інші об’єкти", - сказав заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Корнієнко.

Теги: укравтодор дороги автомобіль
Источник: УНН Просмотров: 1603