У Раді зареєстровано законопроект про повернення в держвласність компанії "Укртелеком" та низки газових та газорозподільних підприємств. Про це йдеться в законопроекті, автором якого є народний депутат Сергій Власенко (фракція "Батьківщина"), опублікованому на сайті ВР.

 Украинцы отказываются от домашних телефонов

Згідно із пояснювальною запискою, законопроект має на меті повернення у державну власність викрадених пакетів акцій у розмірі 92,791% статутного фонду ВАТ "Укртелеком" та 7,013% акцій "Криворіжгазу", 7,6% акцій "Рівнегазу", 4,959% акцій "Тернопільміськгазу", 6,341% акцій "Закарпатгазу".

А також, 1,357% акцій "Заліщикигазу", 23,4% акцій "Волиньгазу", 20,39% акцій "Чернівцігазу", 15,9% акцій "Житомиргазу", 26% акцій "Тисменицягазу", 25,8% акцій "Сумигазу", 26% акцій "Луганськгазу", 25% акцій "Запоріжжягазу", 26% акцій "Дніпропетровськгазу", 25% акцій "Севастопільгазу", 25% "Івано-Франківськгазу", 25% "Миколаївгазу", 22,059% акцій "Вінницягазу".

"Стосовно незаконно проданих відповідно до договору купівлі-продажу 92,791% акцій статутного фонду "Укртелеком", слід зазначити, що "Укртелеком" взагалі не підлягав приватизації до проведення необхідних заходів для виділення в окрему структуру органу, який забезпечує надання спеціального зв’язку державним органам в Україні", - говориться у законопроекті.

Як зазначається у документі, прийняття вказаного законопроекту дозволить повернути у національне надбання майно, що було незаконно привласнене, вирішує соціально-економічні проблеми за наслідком державного регулювання тарифів на газ, підвищує матеріальний добробут і якість життя громадян України.

"Укртелеком" заработал на интернете больше 1,1 млрд грн

Нагадаємо, в травні 2011 року EPIC через українську дочірню компанію "ЕСУ" викупив у держави 92,79% компанії за 10,5 млрд гривень.

Теги: приватизация укртелеком законопрект
Источник: Экономическая правда Просмотров: 1609
Загрузка...
Загрузка...