"Укрзалізниця" оголосила конкурс на відбір компанії для надання кейтерінгових послуг у 10 електропоїздах виробництва Hyundai. Про це повідомили в прес-службі "Укрзалізниці".

Зокрема, йдеться про організацію харчування пасажирів під час подорожі з можливістю поповнення запасів на станціях Київ, Донецьк, Харків, Львів, Дніпропетровськ.

Чит. також: Залізниця вже готує машиністів для Hyundai

У складі міжрегіонального електропоїзда знаходиться один вагон з буфетом, що оснащений холодильником, конвенційною духовою шафою, мийкою для рук, приміщенням для схоронності продуктів та двома сервісними візками.

У приміщенні буфету не буде столиків та стільців, адже споживання продуктів пасажирами передбачається на своєму місці, як у літаках.

Компанія, що буде обслуговувати пасажирів харчуванням повинна впродовж одного рейсу нагодувати 579 осіб. Передбачено, що пасажирам першого та другого класів будуть надаватися ланч-бокси, для другого класу також передбачений економ-ланч.

См. также: "Чудо-поезда" Hyundai и Skoda уже в Украине

В Укрзалізниці впевнені, що для покращення рівня обслуговування пасажирів, у сферу організації харчування у поїздах повинна прийти спеціалізована компанія, що має технічні можливості та досвід громадського харчування.

Теги: питание поезд hyundai
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1269