Лутугинський державний науково-виробничий валковий комбінат Луганської області 19 березня за результатами тендеру уклало угоди на постачання феросплавів на загальну суму 10,00 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

чит. також Юра Єнакіївський продав чавун з 20% наваром

ТОВ "НТП "Нові машини та технології" за 7,64 млн грн. поставить 25,55 тон феромолібдену по 299 тис грн./т.

Засновниками ТОВ "НТП "Нові машини та технології" є Гліб і Ігор Балаклійці, Валентин Філіпов, Марина Миленька та ПАТ "ЗНВКІФ "Нові технології", яке є однією з основних компаній в групі народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка. Раніше ця ж компанія отримала підряд Лутугинського держкомбінату на постачання чавуну на 50 млн грн. по ціні на 20% вище ринкової.

ПП "Ресурси" отримає 2,36 млн грн. за 2,5 тони феровольфраму по 285,5 тис грн./т та 5,88 тон ферованадію по 280 тис грн./т. Компанія заснована Іваном Чушкіним.

Наприкінці 2011 року Господарський суд Донецької області зобов’язав Лутугинський комбінат погасити борги у розмірі 85 млн грн. перед приватними підприємствами "Ставр", "Лідер" та "Об’єднаною вантажотранспортною компанією", які входять в бізнес-угрупування Іванющенка. Це дало привід вважати, що операційна діяльність держкомбінату знаходиться під контролем цієї групи.

Теги: иванющенко тендерные закупки
Источник: наши деньги Просмотров: 4000