Кабмін створив нову можливість для безподаткового ввезення нафтопродуктів. Пише інтернет-видання OilNews. Уряд затвердив порядок, яким передбачена схема імпорту пального як сировини для хімічної промисловості - з відтермінуванням сплати акцизного збору на три місяці. Гарантом сплати податку виступатимуть банки.

При цьому для фінустанов головною умовою погашення податкого векселя буде справка про застосування нафтопродуктів саме для потреб хімічної промисловості. Якщо пальне використали не за призначенням, передбачений штраф у вигляді збільшення ставки акцизного збору у півтора рази. Постанова має набути чинності з 1 січня наступного року. Утім, за словами аналітиків, в Україні обмежена кількість хімічних підприємств, що використовують нафтопродукти як сировину. Тож такі нормативні новації, можуть створити на ринку нову податкову яму, на зразок сумнозвісної Лівели. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: нефтепродукты акцизы ubr химическая промышленность
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 676