Комунальне комерційне підприємство Донецької міськради "Донелектроавтотранс" 16 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Шляхо-будівельне управління ОТГМ № 1" на реконструкцію контактної мережі кільця розвороту трамваїв на станції Донецьк вартістю 1,79 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Потрібно демонтувати існуючу мережу та встановити нові опори з новим контактним проводом довжиною 460 метрів в однопровідному вимірюванні. Вартість одного метру нової мережі становить 3900 грн.

В тендері брало участь кілька компаній. Одна з них – донецьке ПАТ "Спеціалізована пересувна механізована колона №5" – пропонувала виконати роботи за 1,54 млн грн. Однак була обрана пропозиція, дорожча на 240 тис грн., оскільки дешевша компанія не подала довідку про виконання аналогічних угод за три минулі роки та довідку про свою відсутність в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Одеське ТОВ "Шляхо-будівельне управління ОТГМ № 1" засновано полтавчанином Дмитром Тищенко та одеситкою Тетяною Василенко.

Нагадаємо, раніше "Донелектроавтотранс" замовив заміну рейок для розворотного кільця трамваїв вартістю понад 8 тис грн. за метр.

Теги: одесса ремонт транспорт тендер
Источник: наши деньги Просмотров: 793