До Індії відправили другу партію модернізованих вітчизняних літаків АН-32. Їх ремонт передбачено договором, який держави уклали ще у 2009-му. Загалом за 5 років планують продовжити життя понад ста таким машинам. Вартість проекту - майже 400 мільйонів доларів. Це найбільший контракт за всю історію незалежності України.

В Індії експлуатують найбільший парк літаків Ан-32. Вони добре зарекомендували себе в екстремальних погодних умовах. Такі машини постачали ще на початку 80-х років минулого століття. До України ж їх повернули, аби продовжити життя. Це набагато дешевше, ніж купувати нові.

"Учитывая наш опыт и наши наработки на АНТК им. Антонова, мы уверены в том, что самолёт еще будет эксплуатироваться как минимум 20 лет", - вважає генеральний директор АНТК Імені Антонова Володимир Король.

Бувалі індійські пілоти машиною задоволені. Кажуть Ан-32 їх ніколи не підводив. Він і над Гімалаями добре літає, і океану не боїться.

"Ці літаки добре себе зарекомендували. Їх можна використовувати у всіх кліматичних умовах. Індія - велика країна. Тому доводиться експлуатувати машини і за мінусової температури, і коли на вулиці плюс 45 градусів за Цельсієм", - розповів командир літака Біуш.

За умовами контракту в Києві відремонтують 40 індійських Анів. Із них 10 уже готові. Переоснащення всіх інших проводитимуть на місці. Для цього Індії передадуть необхідні технології та оснащення. Будуть там і наші фахівці. Як консультанти.

"Была обучена большая група, только основных специалистов 45 человек. Обучались лётчики. Поэтому основной костяк ресурсов человеческих, которые необходимы для выполнения работ в Индии, присутствует", - заявив генеральний директор ДП "Завод 410-ої цивільної авіації" Сергій Подрєза.

"Ми задоволені модернізованими літаками. Команда, яка сформувалась під час виконання цих робіт, показала себе з найкращого боку. В Індії ж ремонт Анів здійснюватимуть у місті Кампур, де вже зібрано усі потужності", - повідомив військово-повітряний аташе Індії в Україні Ашутош Лал.

Цей контракт може відкрити для України більш перспективні напрями співпраці з Індією. Кажуть в АНТК імені Антонова. Йдеться про нові угоди в сфері транспортних перевезень. Насамперед вони стосуються нового АН-148, яким уже зацікавились індуси. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: индия ubr антк им. антонова ремонт самолетов
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 938