Україна може обмежити імпорт сільгосптехніки. Таку ініціативу мають урядовці. Щоб у державі розвивати галузь спільно з провідними іноземними виробниками.

Щоправда, експерти ринку кажуть: матимемо скорочення надходжень до бюджету, якщо обмежимо ввезення машин. Адже за останні роки країна закупила такої за кордрном на 2,5 мільярда доларів. ПДВ сплатили на суму близько 4 мільярдів гривень. Що дозволило профінансувати лізинг вітчизняної техніки на пільгових умовах. Водночас зараз українським фермерам комбайнів та тракторів бракує. Відтак, частина врожаю залишається на полі. Цьогоріч втратили близько 5 мільйонів тонн.

"Зараз всі чітко розуміють, що працювати за технологією десятирічної давнини - це означає, що через декілька років тебе на ринку не буде. Якщо ти не реагуєш на технічний прогрес, якщо ти не підвищуєш свою ефективність та конкурентоспроможність, то через роки замість тебе буде працювати хтось інший", - розповідає телеканалу UBR аналітик аграрних ринків Володимир Лапа.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: импорт сельхозтехника ubr потеря урожая
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 952