Укрзалізниця шукає партнерів для обслуговування швидкісних поїздів. Підприємство оголосило конкурс на відбір компанії для надання клінінгових послуг у швидкісних поїздах. Про це повідомили в прес-службі відомства.

Компаніям пропонується виконувати прибирання 10 складів електропоїздів виробництва "Hyundai", з них 6 складів на станціях Київ, Донецьк, Харків, Львів з травня по вересень поточного року і ще 4 склади додатково, починаючи з вересня на станціях Дніпропетровськ, можливо Одеса, та 2 складів електропоїздів виробництва "Skoda" на станціях Харків, Донецьк (у денний час по 20 хвилин).

Умовами конкурсу передбачено, що швидкісні поїзди прибиратимуться різними видами прибирання – між рейсами, та щоночі - більш ретельне прибирання. Також раз на місяць організовуватиметься генеральне прибирання, що включає чищення технічного обладнання (решітки системи кондиціювання), чищення або миття всіх поверхонь в салоні, тамбурі, туалетах: вікна, стеля, двері, панелі, підлога, зовнішнє миття вікон.

Розглядаються пропозиції з надання клінінгових послуг, у тому числі з урахуванням витратних матеріалів, також варіанти заміни підголівників.

Читайте також: Хто організує харчування в Hyundai

Теги: укрзализныця поезд
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 643