З 19 березня в Лубенському центрі професійної освіти Південної залізниці проходять навчання працівники локомотивних бригад, які будуть обслуговувати швидкісні електропоїзди HRCS2 виробництва Hyundai Rotem, повідомили в прес-службі Південної залізниці.

Підготовку з питань експлуатації й технічного обслуговування електропоїздів Hyundai Rotem у навчальному центрі Південної залізниці пройдуть 40 машиністів і 50 помічників машиністів із всіх шести магістралей України, які пройшли жорсткий відбір на своїх залізницях.

Чит. также: Скоростной поезд Hyundai уже в Харькове

Сформовано дві групи слухачів по 45 чоловік кожна, з яких 20 фахівців - машиністи електропоїзда, 25 - помічники машиністів електропоїзда.

Перша група, що прибула до Лубен 19 березня, буде навчатися до 7 квітня. Друга група пройде підготовку з 2-го по 21 квітня.

См. также: "Чудо-поезда" Hyundai и Skoda уже в Украине

Два викладачі нашого центру були включені до складу української делегації, яка в січні цього року проходила навчання в Південній Кореї. За результатами поїздки педагогічним колективом центру була систематизована й оброблена вся технічна й відеоінформація, отримана в компанії Hyundai Rotem, яка сьогодні - до послуг локомотивних бригад.

Для проведення занять з вивчення пристроїв та експлуатації електропоїздів відповідно до навчального плану, погодженого з корейською стороною, залучаються фахівці компанії Hyundai Rotem. З 19 березня в центрі проводять заняття п'ять корейських фахівців. Для їхньої роботи створені всі необхідні умови, обладнаний учбово-методичний кабінет і так далі, - відзначає Віктор Остапчук. - Навчання працівників локомотивних бригад проводиться за 120-годинною програмою, що включає як теоретичну (88 годин), так і практичну підготовку (32 години).

Практичне навчання й обкатка локомотивних бригад будуть проходити на базі Харківського центру професійної освіти Південної залізниці під керівництвом машиніста-інструктора моторвагонного депо Харків, який пройшов навчання безпосередньо в Кореї.

Для навчання ремонтного персоналу, відповідно до наказу начальника Південної залізниці, визначені працівники моторвагонного депо Харків і Харківської вагонної дільниці, які будуть закріплені за сервісними бригадами з метою одержання практичного досвіду з обслуговування й ремонту електропоїздів Hyundai.

Нагадаємо, що Сервісний центр Hyundai створений у реконструйованому ремонтно-екіпірувальному депо Харківської вагонної дільниці Південної залізниці.

Теги: поезд hyundai
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1976