Військова частина 2428 Державної прикордонної служи України 16 березня уклала угоду з ПрАТ "Датагруп" на послуги зв’язку в березні-грудні 2012 року вартістю 13,63 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки "Датагруп" є оператором мережі, яку компанія будувала спільно з Держприкордонслужбою. Тому прикордонники щорічно укладають угоди лише з цією компанією.

"Датагруп" надає послуги за допомогою опто-волоконної мережі (цифрові потоки пропускною спроможністю 10, 100 Мбіт/с) і по мережі космічного зв’язку, яка забезпечує передачу інформації від підрозділів охорони державного кордону та пунктів пропуску через державний кордон. На даний час Оператор володіє міжміською волоконно-оптичною мережею загальною довжиною понад 15 тисяч кілометрів, в якій працюють більше 1000 вузлів зв’язку по всій Україні. Також Оператор має особистий виділений номерний ресурс, який становить 210 000 номерів.

Вартість послуг "Датагруп" складає 1,36 млн грн. на місяць. В 2011 році аналогічна угода коштувала 15,90 млн грн., або 1,32 млн грн. на місяць, що на 3% дешевше.

Теги: госзакупки связь пограничная служба
Источник: наши деньги Просмотров: 621